Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta Świdnik

Logo - Urząd Miasta Świdnik

Redakcja biuletynu

Adres redakcji biuletynu

W celu wyświetlenia listy redaktorów klinij na belkę "Lista redaktorów"

Lista redaktorów

Nazwisko i imię Email Telefon
Baravikova Aksana aksana.baravikova@e-swidnik.pl 817517622
Bednarczyk Leszek leszek.bednarczyk@e-swidnik.pl 817517620
Berejowska Anna anna.berejowska@e-swidnik.pl 817517641
Bogusz Krystyna krystyna.bogusz@e-swidnik.pl 817517673
Borowiec Alicja alicja.borowiec@e-swidnik.pl 81 751 76 62
Borowiec-Różycka Magdalena magdalena.borowiec-rozycka@e-swidnik.pl (81) 751 76 24
Borowik Iwona iwona.borowik@e-swidnik.pl
Bryda Aneta aneta.bryda@e-swidnik.pl
Charmast Piotr piotr.charmast@e-swidnik.pl (81) 751 76 56
Cholewa Łukasz lukasz.cholewa@e-swidnik.pl 817517656
Czechowska Barbara barbara.czechowska@e-swidnik.pl 817517609
Czwal Magdalena magdalena.czwal@e-swidnik.pl (81) 751 76 53
Ćwirta Magdalena magdalena.cwirta@e-swidnik.pl 817517623
Dubaj Katarzyna katarzyna.dubaj@e-swidnik.pl
Fijałkowska Karolina karolina.fijalkowska@e-swidnik.pl
Filipek-Pawelec Joanna joanna.filipek-pawelec@e-swidnik.pl 817517623
Gajowiak Dorota dorota.gajowiak@e-swidnik.pl 817517609
Gąska Andrzej andrzej.gaska@e-swidnik.pl
Głowacka Monika monika.glowacka@e-swidnik.pl 817517609
Iracka Iwona iiracka@e-swidnik.pl 817517622
Jakubowski Robert robert.jakubowski@e-swidnik.pl 817517699
Joć-Jóźwik Żaneta zaneta.joc-jozwik@e-swidnik.pl 817517675
Jóźwik-Besztak Edyta edyta.jozwik-besztak@e-swidnik.pl 81 751 76 72
Kamela Michał michal.kamela@e-swidnik.pl (81) 751 76 53
Kasperska Marzena marzena.kasperska@e-swidnik.pl
Kasprzak Agnieszka agnieszka.kasprzak@e-swidnik.pl (81) 751 76 93
Komsta Tomasz tomasz.komsta@e-swidnik.pl (81) 751 76 80, 81
Kozak-Mucha Kinga kinga.kozak@e-swidnik.pl 817517663
Kozieł Ilona ilona.koziel@e-swidnik.pl
Król Iwona iwona.krol@e-swidnik.pl
Krzowska Małgorzata malgorzata.krzowska@e-swidnik.pl 817517622
Kubecka Ewelina ewelina.kubecka@e-swidnik.pl 817517609
Kuchta Anna akuchta@e-swidnik.pl
Kukawski Andrzej andrzej.kukawski@e-swidnik.pl 817517620
Kurowska Magdalena magdalena.kurowska@e-swidnik.pl 817517664
Kwiatkowska Jolanta jolanta.kwiatkowska@e-swidnik.pl 817517673
Lichota Jerzy jerzy.lichota@e-swidnik.pl 817517673
Miazek Danuta danuta.miazek@e-swidnik.pl (81) 751 76 24
Michałowski Maciej maciej.michalowski@e-swidnik.pl 817517645
Nowakowski Krzysztof krzysztof.nowakowski@e-swidnik.pl (81) 751 76 20
Pietrzak Anna anna.pietrzak@e-swidnik.pl (81) 751 76 52
Pilecka Izabela izabela.pilecka@e-swidnik.pl (81) 751 76 75
Pilecki Piotr piotr.pilecki@e-swidnik.pl 817517641
Pitucha Karolina karolina.pitucha@e-swidnik.pl (81) 751 76 32
Piwko Krzysztof krzysztof.piwko@e-swidnik.pl (81) 751 76 31
Podolak Anna anna.podolak@e-swidnik.pl (81) 751 76 07
Popławska Aleksandra aleksandra.poplawska@e-swidnik.pl 81 751 76 09
Pyrda Jolanta jolanta.pyrda@e-swidnik.pl 817517634
Różacki Kamil rozacky@wp.pl 510188719
Rutkowski Jan jan.rutkowski@e-swidnik.pl 603 674 503
Rutkowski Konrad konrad.rutkowski@e-swidnik.pl
Sieńczak Agnieszka agnieszka.sienczak@e-swidnik.pl 81751768081
Skowron Dorota dorota.skowron@e-swidnik.pl
Smolińska Sylwia sylwia.smolinska@e-swidnik.pl 817517644
Stadnik Łukasz lukasz.stadnik@e-swidink.pl
Stefańczyk Paweł pawel.stefanczyk@e-swidnik.pl
Szymanek Karol kszymanek@e-swidnik.pl
Szypuła Adam adam.szypula@e-swidnik.pl 817517681
Śliwińska Małgorzata malgorzata.sliwinska@e-swidnik.pl 817517645
Wasil Lilla lilla.wasil@e-swidnik.pl 817517677
Winnicka Anna anna.winnicka@e-swidnik.pl
Wójcik Monika monika.wojcik@e-swidnik.pl 817517624
Wrońska Aneta awronska@e-swidnik.pl 817517607
Zapalska Bożena bozena.zapalska@e-swidnik.pl (81) 751 76 22